21 апреля 2023

Google у червні збирається випустити свій перший складаний смартфон. Анонс має відбутися на конференції для розробників I/O 10 травня. Pixel Fold з кодовою назвою "Фелікс" здивує "найміцнішим шарніром серед складних телефонів". Про це повідомляє CNBC.
За можливості вимагатимуть і відповідну ціну. Подейкують, що новинка від Google коштуватиме понад 1700 дол (близько 62 656 грн). Смартфон позиціонується як водонепроникний, із зовнішнім екраном діагоналлю 5,8 дюйма. Його вага 283 г, що важче за Samsung Galaxy Z Fold 4. Обіцяється батарея, якої вистачить на 24 години або до 72 годин у режимі низького енергоспоживання.
Серце пристрою - чип Tensor G2.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що останнім часом у Google зовсім погані справи. Адже Samsung планує перейти на пошукову систему від Microsoft за замовчуванням для своїх продуктів. Тому компанія почала розробку нового пошуковика з вкрапленням штучного інтелекту.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Nvidia відкинула звинувачення в навчанні ШІ на піратських книгах 9 февраля 2026
Компанія Nvidia відкинула твердження про те, що вона навчала моделі ШІ на піратських книгах. Юристи компанії у федеральному суді Каліфорнії заявили, що ймовірні контакти Nvidia з бібліотекою піратського сайту Anna’s Archive не є доказом порушення авторських прав.
iPhone 17e коштуватиме стільки ж, скільки iPhone 16e, але отримає чип A19 та зарядку MagSafe 9 февраля 2026
Останні кілька тижнів з'являється все більше інформації про новий iPhone 17e, який, як очікується, Apple офіційно представить найближчим часом. Про те, чого слід очікувати від цього пристрою, нещодавно розповів журналіст Bloomberg Марк Гурман.
В ISW пояснили мету заяв Кремля про "захоплення" сіл на Сумщині 9 февраля 2026
Москва намагається переконати Захід у тому, що лінія фронту в Україні буцімто "руйнується", припускають аналітики.