27 июля 2024
Xiaomi подала заявку на патент, пов'язаний із технологією зарядки для смарт-годинників, фітнес-трекерів та інших пристроїв, що носяться. Замість традиційних аксесуарів компанія пропонує використовувати сонячне світло у вигляді джерела живлення, повідомляє Gizmochina.
Сонячні панелі давно застосовуються для зарядки електроніки, але в компактних пристроях їх існування обмежене через розмір. Для вирішення цієї проблеми Xiaomi запропонувала використовувати спеціальний "концентратор", який фокусує сонячні промені на фотоелементі.
На патентній ілюстрації зображено кільце, оснащене сонячною панеллю і лінзою, яка концентрує сонячні промені в одній точці. Xiaomi підкреслює, що дане рішення спрямоване на усунення проблеми короткого часу життя акумуляторів з низьким енергоспоживанням.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Xiaomi перестане класти зарядки до смартфонів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, чи буде присутнім Трамп на саміті НАТО 23 мая 2025
Американський лідер приєднається до ключових обговорень на саміті, який відбудеться 24-25 червня у Гаазі.
Операція Пандора: Європол вилучив 38 тисяч викрадених культурних артефактів 23 мая 2025
Під час розслідування затримали 80 осіб, причетних до міжнародного злочинного угруповання, котре спеціалізувалося на викраденні й нелегальному продажу історичних цінностей.
Анна Алхім відреагувала на звинувачення та розкрила своє місцеперебування 23 мая 2025
Справа про державну зраду: Анна Алхім відреагувала на звинувачення та розкрила своє місцеперебування Її скандал із Мандзюк втих, але тепер до нього приєдналися інші особи