У Києві на Оболоні збудують нову розв'язку за 1,3 млрд гривень

6 мая 2023

У Києві на Оболоні збудують нову розв'язку за 1,3 млрд гривень

На одному із найбільш завантажених перехресть Києва вже найближчим часом збудують багаторівневу розв'язку. Новий шляхопровід збудують на Оболоні, на перехресті вулиць Полярна та Богатирська.

Про відповідні плани щодо будівництва шляхопроводу повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Неповний листок конюшини (а саме такого формату розв'язку збираються побудувати на Оболоні), дозволить підняти пропускну спроможність перехрестя до 11 200 машин на годину.

Крім смуг для громадського транспорту, на розв'язці також з'являться велодоріжки, загальна довжина яких становитиме майже 3 кілометри. За все це кияни та гості міста заплатять 1,3 мільярда гривень.

скриншот
скриншот

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про ідеї глави Мінінфраструктури побудувати автомобільні тунелі під Дніпром.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Експерт називає 4 способи зменшити ризик раку і хвороб серця 27 июля 2026

Відомий експерт в області довголіття, доктор Сінклер, розповідає про способи продовження життя за рахунок зменшення…

Аристократичне весілля: ерцгерцогиня Австрії Ізабель вийшла заміж 27 июля 2026

Аристократичне весілля: ерцгерцогиня Австрії Ізабель вийшла заміж

Інну Мірошниченко розкритикували через романтизацію аутизму 27 июля 2026

"Ви справді вважаєте, що аутизм – це дар?" Інну Мірошниченко розкритикували через романтизацію невиліковного розладу Блогерка вирішила розповісти про діагнози молодшого сина і як з ними справляється

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Бандик О.А. 5.0
Бандик О.А.

Отзывов: 1

Leo-shop 0.1
Leo-shop

Отзывов: 1

Leader NRG Ukraine 2.9
Leader NRG Ukraine

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше