У Києві почали масово штрафувати водіїв за паркування на велосмугах

2 июня 2023

У Києві почали масово штрафувати водіїв за паркування на велосмугах

Деякі водії у Києві завжди відрізнялися вмінням вибирати не найкращі місця для паркування. Так, нещодавно в столиці з'явилася проблема масового паркування авто на велосмузі. На жаль, незнання правил та неуважність на дорозі призводить до того, що на водіїв масово виписують штрафи за неправильне паркування.

У Патрульній поліції нагадали, що за ПДР велосипедною доріжкою вважається доріжка з покриттям за межами проїзної частини вулиці або дороги та розміщена разом або окремо з пішохідною доріжкою, яка призначена для руху велосипедами. Крім цього, велосипедисти зараз також можуть пересуватися велосмугою, яка може бути виконана виключно в межах проїжджої частини.

patrol.police.gov.ua
patrol.police.gov.ua
patrol.police.gov.ua
patrol.police.gov.ua

У поліції зазначили, що вони намагаються максимально оперативно реагувати на всі правопорушення, пов'язані з паркуванням на велодоріжках та велополосах. За перешкоджання руху велосипедистів, водіям загрожує профілактична бесіда, а якщо він не дає ефекту - то адміністративна відповідальність (штраф).

patrol.police.gov.ua
patrol.police.gov.ua

patrol.police.gov.ua
patrol.police.gov.ua

Патрульні ще раз звернулися до водіїв і закликали їх дотримуватися правил дорожнього руху, щоб рух українськими дорогами ставав більш комфортним та безпечним. Зазначимо, що якщо водій залишив своє авто на велодоріжці, його має право забрати евакуатор і відвезти на штрафмайданчик.

patrol.police.gov.ua
patrol.police.gov.ua

Нагадаємо, що нещодавно ми показували, як були справи з паркуванням на вулицях Києва кілька років тому.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Українці масово виїжджають із Польщі - ЗМІ 8 июня 2026

Польські роботодавці активно шукають заміну українським працівникам серед громадян країн Азії та Південної Америки.

Акриловые краски: состав, свойства и сферы применения 8 июня 2026

Акриловые краски на водной основе: эластичная плёнка, стойкость к УФ и влаге, быстрое высыхание за 1–2 ч. Для фасадов, стен, металла и пола.

Росія атакувала рятувальні судна в Чорному морі 8 июня 2026

Малі берегові пошуково-рятувальні судна мають спеціальний захист відповідно до міжнародного гуманітарного права. РФ грубо порушила ці норми.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medportal24 5.0
Medportal24

Отзывов: 1

Фара Сервіс 5.0
Фара Сервіс

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше