4 июля 2025
У червні 2025 року в Німеччині продажі електромобілів Tesla продемонстрували значне падіння — реалізація знизилася на 60% порівняно з червнем минулого року. Це сталося на тлі загального зростання ринку електрокарів у країні. За даними Федерального управління автотранспорту Німеччини (KBA), в червні було продано лише 1860 автомобілів Tesla, що свідчить про помітний спад попиту на цю марку.
Про це повідомляє Reuters.
У першій половині 2025 року загальна кількість проданих Tesla в Німеччині скоротилася на понад 58% — до 8890 одиниць у порівнянні з тим самим періодом минулого року. Водночас, ринок електромобілів країни загалом продемонстрував позитивну динаміку: кількість нових реєстрацій електрокарів у червні збільшилася на 8,6%.
Цікаво, що продажі китайського виробника BYD в Німеччині стрімко зросли. У червні компанія реалізувала 1675 автомобілів, що втричі більше, ніж раніше, а з початку року обсяг продажів збільшився майже у п’ять разів — до 6323 авто.
Варто зазначити, що Tesla стикається зі спадом продажів не лише в Німеччині, а й у низці європейських країн — Франції, Швеції, Данії та Італії, де падіння триває вже шостий місяць поспіль. Експерти пов’язують це з появою конкурентів, які пропонують більш сучасні моделі, а також із зниженням популярності генерального директора Tesla Ілона Маска серед споживачів.
Окрім цього, американському автовиробнику загрожують значні штрафи від французького уряду — до 50 тисяч євро на день — через рекламу, яка вводить в оману, заявляючи про повністю автономний режим керування автомобілями Tesla.
Раніше ми повідомляли, чому водневі авто не стали популярними.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
З Android-смартфонів можна буде віддалено блокувати ПК з Windows 25 июля 2025
З Android-смартфонів можна буде віддалено блокувати ПК з Windows
59-річна Кроуфорд у рожевому спортлуці показалася за ранковим пілатесом 25 июля 2025
59-річна американська супермодель Сінді Кроуфорд у лосинах і майці показалася за спортом.
Ганна Різатдінова зазнімкувала сина в аеропорту та показалася з ним у літньому кежуалі 25 июля 2025
Гімнастка Ганна Різатдінова та її 7-річний син Роман гайнули в подорож і закарбували її початок на фото.