28 мая 2025
Начальник управління комунікацій командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат прокоментував інформацію ЗМІ про те, що згодом рашисти зможуть щомісяця запускати по нас понад тисячу БПЛА. За його словами, військові бачать різні цифри.
"Рекорди" запусків протягом триденного періоду не дають виключати, що тенденція може йти до збільшення.
"Ми бачимо не тільки дрони ударного типу - трохи менше половини летить дронів-імітаторів, таким чином ускладнюючи повітряну обстановку для протиповітряної оборони", - сказав Ігнат.
Він підкреслює, що ворог запускає обманки для перевантаження ППО. Щоб захисники були змушені відпрацьовувати ракети та боєприпаси. Водночас, представник Повітряних сил впевнений, окупанти не зможуть нескінченно виготовляти дрони-камікадзе у величезній кількості. Адже це величезні суми грошей.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що росіяни стали фарбувати свої дрони.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Завершення війни: Китай побачив "критичний момент" 6 августа 2025
Представники Китаю і Бразилії готові сприяти припиненню вогню, мирним переговорам та іншим питанням для "політичного врегулювання кризи" в Україні.
У Києві орендарка через зауваження вбила власницю квартири, а тіло викинула на смітник 6 августа 2025
У Києві орендарка через зауваження вбила власницю квартири, а тіло викинула на смітник. Подробиці справи та фото Винну засудили до 12,5 років позбавлення волі
Одержимість Обамою та "криваві" проби: 8 цікавих фактів про зірку "Венздей" Дженну Ортегу 6 августа 2025
22-річна Дженна Ортега - одна з провідних молодих актрис Голлівуду.