24 ноября 2022

Росіянам, які не можуть купити нову техніку, пропонують купити подряпані та побиті аналоги з великою знижкою. Міжнародний логістичний оператор СДЕК веде в країну-агресор постачання старої електроніки зі США, Японії, Сінгапуру, Німеччини та Фінляндії. Про це повідомляє Фокус.
Жителі РФ можуть сплачувати замовлення у рублях. Їм обіцяють економію до 70%, оскільки відновлена техніка втрачає ціну.
Оператор запевняє, що нібито вся техніка проходить санкції США та Євросоюзу. Перед продажем її реставрують у залежності від стану. Якщо із санкціями будуть проблеми, покупцеві повернуть гроші.
СДЕК сам не усуває дефекти, а купує гаджети в іноземних фірм, які займаються ремонтом. Ведеться співпраця з Amazon, Blackmarket та eBay.
На вибір даються товари трьох станів: "хороший", "відмінний", "як новий". Останнє – те, що іноземці повернули до магазинів після покупки. Тут на корпусі можуть бути подряпини, хоч екран має бути ідеальним. "Відмінний" стан, це коли видно подряпини з відстані 50 см. "Хороше" - вм'ятини та подряпини скрізь.
Нагадаємо, раніше bigmir.net розповідав про те, що російський IT-стартап виграв 1 млн євро, після чого вибухнув скандал.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Несподіваний фінал для «повелителя вовчиць»: чому Молдова офіційно заборонила в’їзд Олегу Виннику 27 июня 2026
Здавалося б, після раптового зникнення з інфопростору, переїзду до Німеччини та тривалого мовчання Олегу Виннику вже складно чимось здивувати публіку.
Імбир знімає спазм судин та бореться з нападами нудоти 27 июня 2026
Що свіжий, що сушений імбир - дуже корисний.
Угорщина знову блокує відкриття переговорних кластерів для України 27 июня 2026
Будапешт не погоджується зі швидким відкриттям решти перемовних кластерів для України та Молдови.