У США оприлюднили список піратів українського інтернету

11 февраля 2015

Через відсутність прогресу у питаннях захисту інтелектуальної власності Україна може залишитись у списку країн зі значним рівнем таких порушень.

Про це йдеться у звіті IIPA, яка є однією з центральних асоціацій правовласників у США.

Зокрема, у звіті йдеться про найпопулярніші піратські сайти, які або працюють, або хостятся, або управляються з України.

Серед сайтів-порушників правозахисники назвали EX.ua, extratorrent.cc, sumotorrent.sx, futubox (хоститься в Румунії, але управляється з України), newalbumreleases.com (хоститься в Україні), jams.to (хоститься в Україні).

Водночас Україна надає хостинг сотням піратських сайтів і торрентів, таким як torrentbit.net, btloft.com, bitloft.org, torrentz.cd, torrentpond.com, btmon.com, torrentz.wf та ін.

Окремо у звіті наголошується роль локальних мереж (LAN) за межами Києва, де на FTP і на високій швидкості можна знайти і завантажити контент, що порушує права інтелектуальної власності.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

NAUDI та музей історії України у Другій світовій війні створять нову експозицію, присвячену російсько-українській війні 27 мая 2026

Не маємо права забути: NAUDI та музей історії України у Другій світовій війні створять нову експозицію, присвячену російсько-українській війні Загалом, програма спрямована на постійну співпрацю

Росія намагається прикрити НПЗ новою Цитаделлю 27 мая 2026

Росіяни роками покладалися на Панцирь з незадовільною ефективністю проти дронів, а тепер розробили власну ЗАК-30 Цитадель, яка на вигляд нагадує Skynex.

Chevrolet готує повернення Camaro: легендарне купе знову в грі 26 мая 2026

Chevrolet готує повернення Camaro: легендарне купе знову в грі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

10 міська лікарня 0.2
10 міська лікарня

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше