У столиці з'явилися унікальні "берлінські подушки" – для чого вони потрібні

29 ноября 2023

У столиці з'явилися унікальні "берлінські подушки" – для чого вони потрібні

У Дніпровському районі Києва влада встановила нову перешкоду для транспорту під назвою "берлінська подушка". Перший такий пристрій заспокоєння руху було встановлено на вулиці Бажова КП "ЦОДР". Ця штучна перешкода спроектована для зниження швидкості руху легкових автомобілів.

При цьому воно дозволяє спеціалізованій техніці та автобусам долати цю перешкоду, пропускаючи її між колесами, у той час, як водії двоколісного транспорту можуть об'їхати цю перешкоду.

Плани щодо встановлення подібних "берлінських подушок" на інших вулицях Києва будуть розглянуті після завершення експериментального періоду використання цієї перешкоди. У разі успішного завершення експерименту, подібні пристрої планується встановити і на інших вулицях міста за обіцянками київської влади.

Нагадаємо, що ще до війни в Україні з'явилися нові лежачі поліцейські у Львові.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как обеспечить себя автономным источником энергии? 3 марта 2024

Вполне понятно, что в вопросах снабжения электроэнергией самый лучший вариант – наличие автономного источника генерации. Подобный формат дает возможность не зависеть от внешних обстоятельств и бесперебойно пользоваться источником питания

Памела Андерсон у ефектних луках та з оригінальним реквізитом попозувала для журналу Highsnobiety 2 марта 2024

Американська фотомодель та акторка Памела Андерсон у ефектних луках та з оригінальним реквізитом, зокрема з вилами та шлангом на шиї, попозувала для журналу Highsnobiety.

Намагався вбити кохану через розрив стосунків: у Києві судитимуть чоловіка 2 марта 2024

Намагався вбити кохану через розрив стосунків: у Києві судитимуть чоловіка. Фото Зловмиснику загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лапаротомія 5.0
Лапаротомія

Отзывов: 2

Візіум 5.0
Візіум

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше