7 марта 2023

На початку війни в Україні п'яниці за кермом уже забирали авто на потреби Збройних Сил України, але тоді це робилося напівлегальним способом. Наразі депутати хочуть узаконити можливість забирати авто у п'яних водіїв на потреби ЗСУ. При цьому йдеться як про алкогольне чи наркотичне сп'яніння, так і про водіїв, які перебувають під дією препаратів.
Про відповідні нововведення повідомляється у законопроекті №9076.
У пояснювальній записці автори законопроекту зазначають, що його головною метою є підвищення загальної безпеки руху та зниження кількості ДТП шляхом посилення відповідальності за керування МС у стані сп'яніння. Так, вилучення авто пропонують ввести з другого разу, коли людина сіла за кермо у нетверезому стані.
При цьому покарання за пияцтво за кермом вдруге протягом року становитиме 34 тисячі гривень із позбавленням прав на три роки та платним вилученням авто. А ось за третє порушення протягом року штраф становитиме до 51 тисячі гривень, а транспортний засіб конфіскують на користь держави.
Нагадаємо, що нещодавно ми розповідали про ще один законопроект, який мав запровадити штраф за неправильне перевезення тварин.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Омаргалієва показала сім'ю в новому кліпі і заспівала з мамою (ВІДЕО) 28 июня 2026
Українська співачка Альона Омаргалієва презентувала кліп на пісню "Зійшла зоря"."Особливо важливим для мене стало те, що в цій роботі я змогла зафіль...
Несподіваний фінал для «повелителя вовчиць»: чому Молдова офіційно заборонила в’їзд Олегу Виннику 27 июня 2026
Здавалося б, після раптового зникнення з інфопростору, переїзду до Німеччини та тривалого мовчання Олегу Виннику вже складно чимось здивувати публіку.
Секрет корисного сніданку: дієтологи назвали кращі поєднання продуктів 27 июня 2026
Багато дієтологів називають сніданок “важливим паливом”, який допомагає набратися енергії з ранку і на весь…