26 августа 2022

Другий квартал 2022 року відзначився зниженим інтересом користувачів до смартфонів. Показник нижче за аналогічний період минулого і позаминулого року. Тенденція не стосується моделей із ціновою політикою у понад 900 доларів. Про це повідомляє arstechnica.com.
Майже всі, хто випускає смартфони, окрім Samsung та Apple, у своїх звітах вказали на зниження поставок телефонів. Xiaomi, Vivo та Oppo відзначають помітний спад продажів. У Xiaomi на 26% впали поставки та аналогічно впала виручка.
Аналітики вважають, що на падіння попиту вплинули інфляція, зміна інтересів через пандемію коронавірусу, зростаючий китайський ринок. У виробників мікросхем та компонентів також не все гладко. Вони прагнули інвестувати у більшу кількість виробничих потужностей.
Продаж смартфонів із цінником понад 1000 доларів показав зростання у першій половині поточного року. Більшість сегменту склали продукти Apple, а також флагмани і складні моделі Samsung. Йому пішло лише 10% ринку та 70% прибутку.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, які смартфони люди купували у 2000-их.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Інсульт: 5 ознак, які повинен знати кожен 23 июня 2026
Одне з найбільших помилок про інсульт полягає в тому, що він трапляється тільки з літніми…
Лікар пояснив небезпеку олій у овочевих салатах 22 июня 2026
Масове захоплення здоровим харчуванням підвищило інтерес до продуктів рослинного походження. Лікар-терапевт розповів про можливі небезпеки…
Роботи вперше перевершили людей за чисельністю в штаті компанії Figure AI 22 июня 2026
Figure AI стала першою компанією, де кількість humanoidних роботів перевищила число співробітників-людей. Генеральний директор Бретт Адкок опублікував у соціальній мережі X графік, що підтверджує зростання парку роботів у компанії.