10 ноября 2023

Попри успіхи в електронному управлінні, Україні зарано думати про впровадження електронного голосування. І перешкоди до цього - обмеженість електронного ID, недостатня довіра до уряду та електронного способу ведення справ. Таку думку висловив старший експерт Академії електронного урядування Естонії, ексголова Державного виборчого офісу Прііт Вінкель, повідомляє Liga.Tech.
За його словами, потрібно дізнатися, чи є у наших людей за кордоном електронна ідентифікація. І як їх можна залучити до голосування.
"Але я впевнений, що це дійсно хороший шанс для початку. Тому що вдома, в Україні, скоріш за все, багатьом людям сьогодні простіше піти на виборчу дільницю в школі і проголосувати там", - пояснив експерт.
Вінкель упевнений, що в майбутньому в нашій країні все ж прийдуть до системи електронного голосування.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський зробив заяву про вибори. А в ЦВК дали відповідь про те, що буде з повноваженнями Зеленського.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Одна з країн ЄС прагне переговорів з РФ 16 марта 2026
Бельгійський прем'єр-міністр закликав до переговорів, оскільки до цього часу не вдалося задушити РФ економічно.
Іранські "шахеди" виснажують арсенали Франції - ЗМІ 16 марта 2026
Протягом останніх двох тижнів французькі пілоти Rafale перехопили десятки безпілотників, випустивши ракети класу "повітря-повітря" MICA.
Трамп показав бомбардування острова Харк 15 марта 2026
Дональд Трамп назвав удари по острову Харк одним із найпотужніших бомбардувань в історії Близького Сходу.