17 ноября 2023

У Picodi представили результати дослідження про вартість і якість інтернету в різних країнах. Україна посіла друге місце в рейтингу доступності із середньою ціною в 6,1 дол (220 грн) на місяць.
Середня швидкість інтернету у світі становить 85 Мбіт/с. Швидкість у 100 Мбіт/с пропонується в 74 із 85 країн. Аналіз також включив можливість підключення до інтернету на швидкості в 1 Гбіт/с за 20 дол (725 грн на місяць). Найбільша кількість провайдерів, які підходять під зазначений критерій, виявилися в Україні, Угорщині, Литві, Польщі та Словаччині. Пальма першості у Латвії через 1,2 Гбіт/с за менш як 20 дол на місяць.
На Філіппінах, у Коста-Ріці, Парагваї, Перу та Венесуелі інтернет на 1 Гбіт/с може коштувати близько 100 дол (3628 грн) або навіть більше.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україна увійшла в ТОП-20 країн з дешевим мобільним інтернетом.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Всесвітньо відомий актор зі США приготував борщ за рецептом української свекрухи та здивував фанатів двома нетиповними інгредієнтами Сам рецепт трохи відрізняється від того, який звикли бачити більшість українців
В оточенні Анджеліни Джолі розкрили її реакцію на рішення дітей зректися прізвища Бреда Пітта 24 июля 2026
"Якби люди знали всю правду..." В оточенні Анджеліни Джолі розкрили її реакцію на рішення дітей зректися прізвища Бреда Пітта Із шістьох дітей Джолі та Пітта четверо вже відмовилися від прізвища батька
Мер Кишинева попросив Зеленського про допомогу: у Молдові скандал 24 июля 2026
Мер Кишинева Іон Чебан попросив президента України Володимира Зеленського особисто долучитися до вирішення проблеми з водопостачанням у Молдові.