Україна змогла знищити низку окупантів за допомогою бомб у 500 кг на Су-24М

23 ноября 2023

Україна змогла знищити низку окупантів за допомогою бомб у 500 кг на Су-24М

Перші кілька тижнів і місяців повномасштабного вторгнення дали нашим силам оборони вікно можливостей для використання літаків Су-24М. З їхньою допомогою окупантів накривали некерованими авіабомбами. Про це йдеться в матеріалі АрміяInform.

Для бомбових ударів по колонах російських загарбників використовувалися 4 бомби вагою по 500 кг. При цьому, скидання велися на висоті в 100 - 150 м над ціллю. Швидкість польоту сягала орієнтовно 900 - 1000 км/год. Для ускладнення роботи рашистської ППО, пілоти будували маршрути з урахуванням природних перешкод місцевостей.

Фото - АрміяInform
Фото - АрміяInform

Через зміни на фронті, а саме наступ позиційного характеру, РФ модернізувала свою ППО. Тому від використання авіабомб довелося відмовитися. Су-24М почали мінусувати окупантів керованими та некерованими ракетами.

До 2014 року гранична висота польотів на Су-24М була на планці в 200 м. Але події змусили проводити відпрацювання на інших показниках. Ще цікаво те, що до лютого минулого року була практика, коли екіпажі розвідників Су-24МР відпрацьовували бойові вильоти на Су-24М. І навпаки. Цей факт дозволив забезпечити необхідну перезмінку при інтенсивності бойових місій.

Якщо повертатися до першої нашої бомбової атаки, то вона припала на колону окупантів, які рухалися на Чорнобиль і Гостомель. Пізніше бомбардувальники використовувалися для знищення росіян, які рухалися на Кривий Ріг, під час боїв у Сумській області. І в районі Ізюма навесні 2022 року.

Фото - АрміяInform
Фото - АрміяInform

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні з'явився дрон-камікадзе "Мамонт". 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Каменських у топі з відворотом і джинсах показала незвичний лук 23 июля 2025

Співачка Настя Каменських у своєму Instagram показала стильний лук вівторка.

Наречена Роналду у блакитно-червоній сукні посвітила формами на тлі архітектурної памʼятки 23 июля 2025

Наречена капітану збірної Португалії з футболу Кріштіану Роналду, модель Джорджина Родрігес попозувала у двоколірній сукні.

В Росії померла однокурсниця Путіна, яка очолювала Верховний суд 22 июля 2025

Ірину Подносову було призначено на посаду голови Верховного суду торік, за протекції самого російського диктатора.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Відмінна школа 5.0
Відмінна школа

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше