6 декабря 2022

Нещодавно в мережі з'явився сайт, на якому українцям пропонують отримати "паливну субсидію". Так, пройшовши нескладне опитування, відвідувачам сайту обіцяють компенсацію у розмірі 5000 гривень на паливо. Насправді даний сайт є обманкою для збору особистої інформації та подальшого виманювання грошей.
Про відповідну схему розповіла на сторінці мережі АЗС ОККО у Facebook.
У зв'язку з множинними скаргами на офіційній сторінці цієї мережі зазначили, що заправки ОККО ніяк не пов'язані з подібними "акціями" і попросили водіїв бути максимально пильними та не розголошувати персональні дані на подібних сайтах. Щоб не потрапити на вудку шахраїв, водіям нагадали, що:
Також водіїв попросили не поширювати посилання на невідомі сайти з неперевіреними акціями та сумнівною інформацією.
Нагадаємо, що нещодавно ми говорили про те, що в Україні з'явилася ще одна шахрайська схема при продажі авто.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Мар'яна Безугла дала рідкісний коментар про роман з одруженим воїном і своє особисте життя зараз 13 ноября 2025
Трагічний любовний трикутник і весілля з "Маркусом": Безугла дала рідкісний коментар про роман з одруженим воїном і своє особисте життя зараз Уже після загибелі коханого вона дізналася про інших жінок в його житті
В Україні більше не видають паперові свідоцтва автошкіл 13 ноября 2025
В Україні більше не видають паперові свідоцтва автошкіл
У підземному переході пограбував та зґвалтував жінку: у Києві суд виніс вирок рецидивісту 13 ноября 2025
У підземному переході пограбував та зґвалтував жінку: у Києві суд виніс вирок рецидивісту Злочинець має провести за ґратами 15 років