Українці розробили додаток для Google Glass для людей з вадами слуху і мовлення

18 января 2015

Веб-розробниця з Черкас отримала в подарунок "розумні окуляри" за те, що виготовила додаток для них.

Черкащанка Ірина Величко разом із командою програмістів за одну ніч розробили додаток до "Google Glass" для людей із вадами слуху та мовлення. За допомогою цієї програми люди з особливими потребами, які не можуть давати голосові команди "розумним окулярам", набирають їх азбукою Морзе на спеціальній панелі.

Цей винахід здобув перше місце на Хакатоні, що провів ПриватБанк спільно з Google у Києві. Це своєрідний марафон для програмістів, під час якого вони працюють над новими програмами.

Нагадаємо, британці створили гаджет, який управляє Google Glass силою думки.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У російському Волгограді заявили про велику кількість вибухів 12 октября 2025

У Волгоградському аеропорту ввели тимчасові обмеження. Рейси затримуються або перенаправляються до інших міст.

Шоумен Григорій Решетнік на 15-ту річницю шлюбу показав ексклюзивні весільні кадри 11 октября 2025

Ведучий телешоу "Холостяк" Григорій Решетнік 10-го жовтня святкує кришталеве весілля. Саме цього осіннього дня 15 років тому вони з Христиною одружилися. 

Європарламент заборонив "м’ясні" назви для вегетаріанських альтернатив 11 октября 2025

У цілях захиститу інтересів тваринницької галузі заборонять використання термінів на кшталт "бургер", "ковбаса" чи "стейк" для рослинних і лабораторних продуктів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Book of Raa 5.0
Book of Raa

Отзывов: 1

Gates of Olympus 4.7
Gates of Olympus

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше