Українці створили програму для пошуку один одного за кордоном

30 сентября 2022

Українці створили програму для пошуку один одного за кордоном

Українці Ігор П'ятницький та Влад Буйвол створили додаток "Нумо спільно". Його головне завдання – пошук наших громадян за кордоном для знайомств, обміну досвідом, дружніх зв'язків. Про це повідомляє the-village.com.ua.

За допомогою програми можна створювати теми, ставити запитання та давати відповіді, генерувати заходи. У планах розробників додати спільноти за інтересами, можливості для заробітку та інформацію щодо фестивалів.

"Бути частиною спільноти, рідних за духом, з якими цікаво та безпечно – це ті речі, які допомагають у скрутні часи. І не важливо, де ти є, в Україні чи Європі", – прокоментував Ігор П'ятницький.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що українська програма з тренування мозку поставила рекорд в AppStore.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Скільки хвилин потрібно приділяти чистці зубів, розповіли вчені 11 августа 2026

Багато фахівців радять чистити зуби два рази в день, витрачаючи на чистку мінімум дві хвилини.…

Китайський фермер знищив 10 гектарів кунжуту, послухавши шкідливу пораду штучного інтелекту 11 августа 2026

Пожилий фермер з округу Чучжоу, що в провінції Аньхой на сході Китаю, рік тому почав користуватися порадами штучного інтелекту. Однак після кількох місяців взаємодії з штучним розумом останній дав аграрію жахливу пораду, яка призвела до загибелі всього його врожаю кунжуту.

У регіонах РФ знову черги за бензином 11 августа 2026

Черги утворюються на АЗС у Краснодарі та Сочі, де раніше не було проблем із паливом, а також у Геленджику.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Новини / Культура 0.5
Новини / Культура

Отзывов: 1

Мед-сервіс 4.3
Мед-сервіс

Отзывов: 1

Гурай Виктория 5.0
Гурай Виктория

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше