Украинские бронемашины стали "всеядными"

2 марта 2016

Украинские военные недавно обновили боевые БТРы, заменили старые немецкие моторы MTU на новые DEUTZ.

Теперь броневику необходимо только 38 литров горючего на 100 километров. В бак можно заливать даже мазут.

 

 

auto.tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росіянина оштрафували за критику Талібану 12 июня 2026

Російський суд визнав винним 19-річного мешканця Ростова-на-Дону у розпалюванні ненависті та призначив штраф у 10 тис. рублів. Ще донедавна таліби перебували у списку терористів в РФ.

Xiaomi отримала дозвіл на випуск «електромобілів з розширювачем запасу ходу» у вигляді ДВЗ 11 июня 2026

Будучи досить молодим автопроизводником, китайська компанія Xiaomi досі спеціалізувалася на випуску виключно електромобілів SU7 та YU7 у різних конфігураціях. Нещодавно вона отримала дозвіл від влади КНР на виробництво на своїх пекинських підприємствах гібридних автомобілів, або, як їх називають у Китаї, автомобілів з підвищеним запасом ходу.

Китай скасував дві важливі дипломатичні зустрічі з ЄС - ЗМІ 11 июня 2026

Китайські чиновники скасували два діалоги в Пекіні - обговорення цифрових питань на рівні міністрів та ще один за участю заступника генсекретаря дипломатичної служби.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ineed.ua  
ineed.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше