Украинский автолюбитель построил свою "Мечту"

19 марта 2016

Украинский автолюбитель скрестил машину-амфибию и семейный минивэн

В салоне самоделки под названием "Мечта" не только ездить, даже спать комфортно. За свою жизнь это авто успело увидеть много интересного - путешествовало не только по территории Советского Союза, но и Европе.

Чудо-автомобилем часто интересуются коллекционеры, однако владелец ни за какие деньги не хочет продавать свою "Мечту".

 


auto.tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дослідження: чверть постів у соцмережах довжиною понад 250 слів повністю згенеровані ШІ 12 июля 2026

Компанія Pangram опублікувала результати дослідження, присвяченого поширеності контенту, створеного штучним інтелектом (ШІ), у найбільших соціальних мережах. Згідно з зібраною статистикою, найвища концентрація подібних публікацій була зафіксована в LinkedIn, тоді як Reddit виявився серед платформ з мінімальною часткою ШІ-контенту.

Samsung представила бренд OBLYX — під ним будуть випускатися OLED-панелі для ігрових ноутбуків 12 июля 2026

Samsung Display представила бренд OBLYX — під цією маркою компанія має намір випускати панелі для ігрових ноутбуків. Анонс відбувся на виставці Bilibili World 2026 — Samsung Display вперше позначила своє присутність на найбільшому в Китаї заході, пов'язаному з іграми та аніме.

Іран міг розпочати відбудову ядерних об'єктів - ЗМІ 12 июля 2026

Виявлена активність на ядерних об'єктах Ірану викликала питання щодо можливого порушення Тегераном меморандуму про взаєморозуміння зі США.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вася 4.1
Вася

Отзывов: 1

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше