Усі російські додатки небезпечні - кіберексперт

6 декабря 2022

Усі російські додатки небезпечні - кіберексперт

Українцям радять ніколи не користуватися російськими додатками та продуктами їхніх союзників. Усі вони шпигують на користь ворогів. Про це розповів фахівець із кібербезпеки та засновник проєкту HackYourMom Микита Книш, повідомляє mc.today.

"Перше: всі російські застосунки шпигують за вами і вашим місцезнаходженням. Усі без винятку. Немає жодного, не використовуваного співробітниками ФСБ і ГРУ для збору інформації проти українців. Тобто відсутні безпечні російські застосунки. Крапка", - зазначив Книш.

Принцип стеження через Яндекс. Навігатор зрозумілий. Але є менш очевидні речі, такі як лічильники або трекери на платформі Kaspi.kz. Не варто скидати з рахунків програми, які працюють офлайн. Приклад - 2GIS.

"Він в офлайні працював. І люди думали, що якщо він в офлайні, то він типу дані не збирає. Люди повинні розуміти, що лічильники LiveInternet або Яндекс.Метрики, вбудовані в усі застосунки, які є в Росії. Не існує безпечних російських додатків. Взагалі жодного. Ну тупо нуль! Це потрібно писати величезним жирним шрифтом, тричі підкреслити", - резюмував кіберфахівець.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Росія видала китайський дрон за свій і назвала його "Добриня".

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стала відома дата виходу і фішка Windows 12 5 декабря 2023

Microsoft готується до випуску нової версії своєї операційної системи. Так, у Commercial Times пишуть, що Windows 12 вийде в червні 2024 року.

Найпопулярніший кросовер в Україні отримав гібридну версію 5 декабря 2023

Третє покоління Duster помітно відрізняється від попередника не лише зовні. Воно базується на новій платформі CMF-B, має нову трансмісію та вибір двигунів. Виробник обіцяє зберегти новинку в тому ж ціновому сегменті, крім дизельного двигуна з лінійки. Новий Duster зберігає свій агресивний зовнішній вигляд, який привів попередні покоління до високих продажів. У новому поколінні Duster має схожість із концептом Bigster.

Гайтана з 6-річною донькою влаштували сніжні танці в фіолетових луках 5 декабря 2023

44-річна співачка Гайтана оприлюднила зимові фото зі своєю 6-річною донькою Сапфір-Ніколь.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Диплом 4.7
Диплом

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше