19 июля 2014
Індійські інженери розробили дешевий смарт-годинник Spice Smart Pulse, який обійдеться покупцям всього в 84 долара, або, за іншими даними, ще дешевше - 67 доларів.
Spice Smart Pulse може працювати в парі з більшістю смартфонів під управлінням операційної системи Android.
На екран виводиться інформація про дзвінки і текстові повідомлення, можна також керувати музикою на мобільнику.
Пристрій отримав 1,6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 240×320 пікселів, слот для карт пам'яті microSD, FM-тюнер і підтримку відтворення відео в форматі MP4.
Проте основною "фішкою" гаджета є підтримка роботи двох SIM-карт, а безпосередньо годинник може працювати самостійно, без підключення до смартфону.
Користувачеві доступні дзвінки, відправка і прийом SMS, серфінг в інтернеті. Також в Spice Smart Pulse є невеликий набір базових додатків, наприклад калькулятор та будильник.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Картини зі смітника та "дешева" оренда: актриса Катерина Кузнецова показала, як облаштувала своє життя після переїзду з України 21 апреля 2026
Картини зі смітника та "дешева" оренда: актриса Кузнецова показала, як облаштувала своє життя після переїзду з України Актриса проживає у центрі Барселони
Роналду з нареченою влаштували пишне свято в день народження молодшої доньки 21 апреля 2026
Спортсмен привітав доньку з днем народження. Як святкувала своє 4-річчя Белла Есмеральда
У Кремлі відреагували на вибори в Болгарії 21 апреля 2026
Москві імпонують заяви Румена Радєва, партія якого перемогла на виборах, визнав Дмитро Пєсков.