20 декабря 2011
ДТП произошло 18 декабря около 7:30 на улице Героев Труда в Харькове.
Служебная Skoda двигалась в направлении улицы Академика Павлова, преследуя нарушителя на Fiat, водитель которого совершил ДТП и не останавливался по требованию правоохранителей.
Во время погони под колеса автомобиля ГАИ попал человек, который, по официальной версии, выбежал на дорогу в десяти метрах от регулируемого перехода, на котором, к тому же, для пешеходов горел красный свет. Сбитый мужчина скончался на месте.
По данному факту прокуратурой Московского района проводится расследование.
Напомним, 9 сентября в Киеве милиционер на Шкоде тяжело травмировал девушку на пешеходном переходе.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.bigmir.net
← Вернуться на предыдущую страницу
Як сучасні цифрові технології допомагають бізнесу працювати ефективніше 7 июля 2026
Більшість компаній переходить до цифрових моделей роботи, де співробітники можуть виконувати завдання з будь-якого місця, використовуючи програмні рішення, такі як Windows Server 2025, хмарні сервіси та захищені корпоративні системи
Які “сліди” залишають антибіотики в організмі 7 июля 2026
Медики часто попереджають про те, що антибіотики – це дуже небезпечні препарати, які потрібно приймати…
SpaceX за півроку спалила в атмосфері Землі 260 супутників Starlink 7 июля 2026
У звіті для Федеральної комісії з зв'язку США (FCC), наданому цього місяця, компанія SpaceX підтвердила, що в період з грудня 2025 року по травень 2026 року вона утилізувала 260 супутників Starlink. Компанія навмисно знищила апарати шляхом їх скидання в щільні шари атмосфери Землі, пише Tom's Hardware, посилаючись на звіт.