В iOS 17 з'явиться функція для забудькуватих

20 июня 2023

В iOS 17 з'явиться функція для забудькуватих

У бета-версії iOS 17 тестувальники знайшли функцію, про яку Apple промовчала на офіційній презентації. Ті, хто забув свій новий пароль до смартфона, можуть протягом 72 годин повернути старий. Про це повідомляє MacRumors.

У новій ОС при введенні неправильної комбінації потрібно клікнути по кнопці "Забули пароль?". Після нього на екрані з'являється опція "Спробуйте скинути пароль". При виборі параметра можна ввести минулий пароль.

Також у системі є спеціальна кнопка, яка дає змогу обнулити 72-годинний термін дії минулого пароля.

Нагадаємо, раніше ми докладно писали про нові операційки для смартфонів, планшетів і комп'ютерів Apple. Які iPhone, iPad і Apple Watch отримають прошивки iOS, iPadOS 17 і watchOS 10 можна почитати тут. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Mercedes готує найдоступнішу модель: легендарне авто йде в минуле 18 декабря 2025

Mercedes готує найдоступнішу модель: легендарне авто йде в минуле

Сербія вперше за понад 10 років проігнорує саміт ЄС-Західні Балкани 18 декабря 2025

Ймовірною причиною бойкоту стало рішення ЄС не відкривати третій кластер переговорів, на що Сербія розраховувала.

Бюджетник нарешті прокачають: що відомо про iPhone 17e 17 декабря 2025

Бюджетник нарешті прокачають: що відомо про iPhone 17e

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Теплорадість 4.8
Теплорадість

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше