23 декабря 2011

Медики, прибывшие на место происшествия, решили госпитализировать пострадавшую, которая получила довольно серьезные травмы, сообщает Магнолия-ТВ.
Управлявший Фольксвагеном мужчина не прекращал жаловаться на встречные машины, которые едут с включенным дальним светом. Именно по этой причине автомобилист якобы не разглядел на зебре пешехода. Гаишники говорят, что водитель должен был притормозить после того, как увидел знак перехода.
Подробности происшествия и вину частников устанавливает оперативно-следственная группа.


Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.bigmir.net
← Вернуться на предыдущую страницу
Apple представила MacBook Air з процесором M5, збільшеним накопичувачем та Wi-Fi 7 4 марта 2026
Сьогодні Apple представила новий MacBook Air з 10-ядерним процесором M5. Ноутбук тепер в стандартній комплектації оснащений швидкісним SSD об'ємом 512 Гбайт з можливістю збільшення до 4 Тбайт. Бездротовий чіп Apple N1 забезпечує підтримку бездротових технологій Wi-Fi 7 та Bluetooth 6. Завдяки тонкому алюмінієвому корпусу та акумулятору, що забезпечує до 18 годин автономної роботи, новий MacBook Air стане відмінним компаньйоном у дорозі.
Нескінченної війни проти Ірану не буде - Нетаньягу 4 марта 2026
Операція США та Ізраїлю створить умови для зміни режиму в Ірані, переконаний голова ізраїльського уряду.
Жорстоко побив та пограбував воїна, який збиває "Шахеди" над Києвом: суд виніс вирок росіянину-рецидивісту 4 марта 2026
Жорстоко побив та пограбував воїна, який збиває "Шахеди" над Києвом: суд виніс вирок росіянину-рецидивісту Злочинець має провести за гратами 12 років