22 января 2013
Как пишет техноблог TechCrunch со ссылкой на информацию от представителей Facebook, обычно, в среднем пользователи соцсети размещают на сайте по 300 млн фотографий в день.
К слову, предыдущий рекорд составлял 844 млн фотографий и был зафиксирован в прошлый Новый год.
Глава соцсети Марк Цукерберг рассказал, что всего в соцсети размещено более 240 млрд фотографий.
Отметим, что число пользователей крупнейшей в мире соцсети Facebook превышает миллиард, а более 600 млн пользуются мобильными сервисами компании, однако Корреспондент.biz ранее писал, что британцы и американцы массово оставляют Facebook.
Напомним, на прошлой неделе глава Facebook сообщил, что соцсеть запускает поисковый сервис Graph Search, который будет индексировать контент соцсети.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
focus.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Фінляндія придбає у США ракети для винищувачів F-35 14 декабря 2025
Фінські військові отримають найсучасніший варіант ракет AMRAAM, що ще більше зміцнить їхню оперативну сумісність із союзниками.
Важливий рубіж: акумулятори подешевшали настільки, що сонячна енергія стала доступною цілодобово 14 декабря 2025
Згідно з аналізом центру Ember, виявлено рекордне зниження вартості акумуляторних систем зберігання енергії комунального масштабу. Аналіз проведено для ринків за межами Китаю та США, які виключені з огляду як крайні полюси при оцінці вартості подібних проєктів. Виявилося, що сонячна енергія тепер може бути вигідною для використання не лише вдень, а й вночі, починаючи конкурувати з традиційною генерацією протягом усіх доби.
Як найкраще організувати догляд за людиною похилого віку? 14 декабря 2025
Догляд за хворими та людьми похилого віку в будинках для літніх людей має низку суттєвих переваг порівняно з домашнім доглядом. Нижче наведено ключові аспекти, які пояснюють, чому такий формат часто є ефективним і безпечним рішенням