Опубліковано концепт Windows 12

6 декабря 2022

В очікуванні виходу: опубліковано концепт Windows 12

Чутки про те, що Microsoft готує нову версію Windows ходять давно. Їй присвоєно кодове ім'я Next Valley, а вихід намічено на 2024 рік. Незважаючи на це, користувачі чекають офіційного анонсу і створюють свої реалістичні концепції ОС 12 покоління. Приклад тому - дизайнер з YouTube-каналу Avdan.

Avdan зробив більш динамічною область віджетів, з плеєром для медіа, календарем і погодою. На іншій стороні панелі завдань можна бачити інші повідомлення, наприклад про підключення Bluetooth-гаджетів.

Задумка також передбачає перероблений розділ швидких налаштувань. У ньому основний акцент йде на зручність користування. Зокрема, пристрої Bluetooth і доступні мережі інтернет показуються після відкриття спливаючого меню, а не після додаткового кліка миші.

Серед інших особливостей: закріплення віджетів на робочому столі, адаптація шпалер під віджети, адаптивний курсор миші, альтернативний погляд на багатозадачність, групування файлів у колекції в провіднику.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, який вигляд має комп'ютерна операційка на базі Android. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як придбати будинок своєї мрії? 30 января 2023

Багато жителів мегаполісу з часом втомлюються від загазованості, постійних корок, багатолюддя та суєти, прагнучи змінити місце проживання

Несколько причин купить электрокультиватор 27 января 2023

За окном еще зима, но световой день заметно увеличивается, а это говорит о том, что вот-вот придет пора начала сельскохозяйственных работ

Вакарчук відреагував на винесений вирок білоруській співачці, яка виконала "Обійми" 26 января 2023

"Типові методи": Вакарчук відреагував на винесений вирок білоруській співачці, яка виконала "Обійми". Відео Дівчина отримала три роки "домашньої хімії"

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Doradus 4.9
Doradus

Отзывов: 1

FitCurves 5.0
FitCurves

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое