15 мая 2024

У громадської організації "Аналітичний центр Інформаційних ресурсів" є бачення того, як в Україні створити аналог скандального месенджера Telegram. Подробиці розповів представник ГО Олександр Олешко.
Він зазначає, що все можна зробити на базі застосунку "Дія". До неї можна зробити додаток, який працюватиме за типом "Кабінету військовозобов'язаного".
"Ми пропонуємо розробити, і маємо в цьому питанні великі напрацювання, такий додаток "Дія. Канали". Що дасть це для звичайного користувача? Це дасть для громадянина України можливість отримати своєчасну швидку інформацію, так само як вона отримується в Telegram або в іншому месенджері, або у Facebook-групі, від офіційних представників", - сказав Олешко.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Telegram під тимчасовий блок потрапили важливі військові боти.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Одне з найбільших розчарувань для українців: головна актриса "Гри престолів" примкнула до "русского міра" і заговорила російською мовою 16 января 2026
Одне з найбільших розчарувань для українців: головна актриса "Гри престолів" примкнула до "русского міра" Вона заговорила російською мовою
Путін не наважився критикувати Трампа за захоплення Мадуро 16 января 2026
Хазяїн Кремля промовчав і стосовно затримання американськими силами танкерів російського "тіньового" флоту.
Exodus vs Trust Wallet, який застосунок зручніший для USDT TRC-20 16 января 2026
Exodus і Trust Wallet часто ставлять у один ряд, коли йдеться про USDT TRC-20 у мережі TRON. Обидва варіанти підходять для щоденних переказів, але зручність відчувається по різному