В Україні почали забирати авто на штрафмайданчик через гучний вихлоп

10 августа 2023

В Україні почали забирати авто на штрафмайданчик через гучний вихлоп

Ми вже не раз розповідали, що в Україні є проблема з автомобілями, які мають дуже гучний вихлоп. Основна проблема допрацьованих чи заводських гучних вихлопних систем у тому, що під час війни вони лякають людей. Іноді звук вихлопу деяких авто та мотоциклів можна сплутати зі звуком безпілотника чи пострілів.

Депутати неодноразово намагалися проштовхнути законопроект, який дозволив би штрафувати власників авто з гучним вихлопом, але законодавчо цю норму так і не було прийнято. Проте останнім часом кияни повідомляють, що у них почали масово вилучати авто та відправляти на штрафмайданчик.

Киев Info
Киев Info

Киев Info
Киев Info

Як повідомляють у місцевих телеграм-каналах, поліція зупиняє автомобілі "спортивної" зовнішності, які нібито перебувають у розшуку і мають перебитий VIN-номер. Також зупиняють і просто обклеєні у плівку авто.

Киев Info
Киев Info
Киев Info
Киев Info

Власники розповідають, що зробити нічого не можна навіть за наявності хорошого адвоката, а автомобілі тримають два тижні без причини і нікому не віддають. За непідтвердженою інформацією, ця вказівка вищого керівництва поліції спрямована на боротьбу з тими, у кого надто гучний вихлоп.

Киев Info
Киев Info

Нагадаємо, що нещодавно ми розповідали, що повинні знати українці про конфіскації автомобілів у воєнний час на потреби армії.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

«Блокнот» все більше перетворюється на WordPad — тепер Microsoft додала підтримку зображень 21 февраля 2026

Видання Windows Latest повідомило, що Microsoft додає підтримку зображень у «Блокнот» для Windows 11. Поінформовані джерела повідомляють, що ця функція стане частиною вже впровадженої підтримки форматування тексту і матиме «мінімальний вплив» на продуктивність. Користувачі зможуть вимкнути її в налаштуваннях програми.

Трамп втрачає інтерес до миру в Україні - ЗМІ 21 февраля 2026

Нині Трамп не чинить тиску ні на президента України Володимир Зеленський, ні на главу РФ Володимир Путін для досягнення компромісу, оскільки основна його увага зосереджена на Ірані.

Як сьогодні працюють із землею та будівництвом: досвід PRO LAND INVEST у Львові 21 февраля 2026

Чому комплексний підхід у Львові зручніший: підбір ділянки, проєктування, будівництво, комунікації та документи в одному процесі без зайвого стресу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Зелений Квадрат 4.7
Зелений Квадрат

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше