В Україні створили бездротову систему оповіщення про повітряну тривогу

29 сентября 2022

В Україні створили бездротову систему оповіщення про повітряну тривогу

У київській гімназії №287 з'явилася бездротова система сповіщення. Її розробила компанія Ajax Systems, яка за сумісництвом є автором програми "Повітряна тривога". Про це повідомляє dev.ua.

У навчальному закладі встановили 12 датчиків. Три – зовні, дев'ять – у середині. Основний приєднаний до центральної системи живлення, решта є бездротовими.

Датчики здатні працювати при температурі від -25 до +50 градусів. У кожному окремий акумулятор з потужністю заряду на 5-7 років (все залежить від інтенсивності оповіщення).

Фото - dev.ua
Фото - dev.ua
Фото - dev.ua
Фото - dev.ua

Фото - dev.ua
Фото - dev.ua

Фото - dev.ua
Фото - dev.ua

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що в США створили сервіс, який покаже ступінь поразки після ядерного вибуху.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Cіярто знайшов нову роботу 16 июля 2026

Відтепер ексглава МЗС Угорщини працюватиме на посаді керівника, відповідального за зовнішні зв'язки та розвиток нових напрямів бізнесу BYD.

У Білорусі проводять масову ревізію бомбосховищ 16 июля 2026

Перевірки та модернізація захисних споруд відбуваються на тлі мобілізаційних заходів і військових навчань.

SpaceX виконала 600-й повторний запуск першої ступені Falcon 9 у космос 16 июля 2026

SpaceX подолала новий рубіж за кількістю запусків у космос, в шістсотий раз відправивши в політ ракету, повторно використавши першу ступінь. Ювілейний запуск ракети американської компанії відбувся в ніч з 13 на 14 липня, коли було відправлено на орбіту дві ракети Falcon 9 з інтервалом у 8 годин.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

Leader NRG Ukraine 4.9
Leader NRG Ukraine

Отзывов: 1

bitcoin.net.ua  
bitcoin.net.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше