24 мая 2023
Починаючи відсьогодні, на дорогах України буде 28 нових ділянок, де поліція зможе стояти з камерами TruCAM та фіксувати потенційні порушення швидкісних обмежень в Україні. Відповідні зміни довелося зробити після аналізу аварійності українських доріг з урахуванням особливостей воєнного часу, повідомляють в поліції.
При додаванні нових ділянок, де можуть фіксувати швидкість за допомогою радарів TruCAM у поліції, враховували аварійно небезпечні місця та місця концентрації ДТП, де аварії відбуваються через перевищення дозволеної швидкості руху. У прифронтових Запорізькій. Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській областях прилади використовуються частково, у Донецькій та Луганській областях не використовуються в принципі.
В результаті переробки списку з 327 ділянок, де могла фіксуватися швидкість раніше, залишилося 260 і було внесено такі зміни:
Нагадаємо, що раніше ми розповідали про поновлення роботи деяких автофіксації швидкості.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Польський міністр заявив, що Польща має докази навмисного нападу РФ 12 сентября 2025
Росія навмисно напала на Польщу, є факти та докази, які це підтверджують. Це була спланована провокація, скоординована з дезінформаційною кампанією.
Під Києвом чоловік через відмову підпалити сигарету намагався спалити водія і його авто 12 сентября 2025
Під Києвом чоловік через відмову підпалити сигарету намагався спалити водія і його авто. Подробиці та фото Порушнику загрожує до 10 років позбавлення волі
Путін керує Росією із секретних бункерів - The Times 12 сентября 2025
Путін керує Росією із секретних бункерів - The Times