В Україні з'являться перехоплювачі дронів

12 октября 2022

В Україні з'являться перехоплювачі дронів: як вони виглядають

Україна матиме власні перехоплювачі безпілотних літальних апаратів. Фотографіями таких пристроїв поділився у Facebook один із авторів ініціативи Олександр Буткалюк.

Робота над проектом тривала два роки. Детальні тактико-технічні характеристики засекречені. Команда планує поетапно розкривати деталі.

Фото - Александр Буткалюк
Фото - Александр Буткалюк

Фото - Александр Буткалюк
Фото - Александр Буткалюк

Фото - Александр Буткалюк
Фото - Александр Буткалюк

Варто відзначити, що дрони-перехоплювачі – не дивина для сучасного світу. Так, у Токіо є безпілотники-поліцейські, які мають сітку 3 на 2 метри для перехоплення БПЛА-порушників. Подібні розробки є і в американців. Тільки з більш прокачаною конструкцією.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що українки зможуть навчитися управлінню дронами.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Меган Маркл показала святкування 4-річчя доньки у Діснейленді 8 июня 2025

Дружина принца Гаррі, Меган Маркл похвалилася святкуванням 4-річчя їхньої доньки Лілібет у Діснейленді. У своєму Instagram герцогиня Сассекська показала родинні розваги на атракціонах. 

Каменських у кокетливій піжамці похвалилася пласким животом. Фото 8 июня 2025

Співачка Настя Каменських у своєму Instagram похизувалася пласким животом вранці та попозувала коло дзеркала у бюстгальтері. 

Канада продовжила безмитний режим для товарів з України 8 июня 2025

Безмитний режим для українських товарів у Канаді запроваджено з 9 червня 2022 року, його дія продовжується щороку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Киев 4.0
Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше