7 февраля 2023

Нещодавно з'явилася інформація про те, що Данило Гетьманцев виступив за збереження пільгового розмитнення, але на особливих умовах. Якщо говорити конкретніше, то ввезти в Україну машину без митних платежів можна буде лише для потреб ЗСУ. Обговорення вартості розмитнення та автомобілів, для яких воно має бути безкоштовним, розпочалися в контексті швидкої появи в Україні онлайн-розмитнення.
Свою позицію Данило Гетьманцев висловив в інтерв'ю агентству "Українські новини".
При цьому чиновник зазначив, що для розмитнення авто на потреби ЗСУ потрібне документальне підтвердження, що авто везуть саме військовим, інакше прикордонники не пропустять автомобіль в Україну. При цьому коли депутату поставили питання про можливість присвоєння авто для ЗСУ, він зазначив, що зараз це питання не є актуальним і облік авто на балансі армії проводитиметься вже після війни.
Зазначимо, що вже найближчим часом в Україні хочуть запровадити розмитнення онлайн, що значно прискорить ввезення старих машин в Україну. Водночас у контексті військових автомобілів в Україні досі є низка проблем. Наприклад, нещодавно ми розповідали про те, що в Україні військовим заборонили користуватися своїми власними авто на фронті.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Росія готує новий наступ в Україні: деталі від ГУР 17 апреля 2026
РФ прагне захопити весь Донбас до вересня і для цього залучає стратегічні резерви чисельністю 20 тисяч військових.
Рівень алкоголізму в Росії побив дев’ятирічний рекорд 17 апреля 2026
Порівняно з 2024 роком рівень захворюваності зріс на 30%, що є найрізкішим збільшенням за весь період спостережень.
США вивели усі свої війська з Сирії 17 апреля 2026
Тепер Сирія здатна самостійно проводити антитерористичні операції у співпраці з міжнародними партнерами, наголосили у МЗС країни.