16 июня 2015
Група з шести вчених завершила на Гаваях 8-місячний марсіанський експеримент.
З 15 жовтня минулого року добровольці жили в ізольованому куполі, що імітував космічний корабель і марсіанську базу. Зв'язок учасників експерименту із зовнішнім світом здійснювалася з 20-хвилинною затримкою, що імітувало умови комунікації з Землею при польоті на Марс.
Головна мета експерименту полягала в аналізі соціальних і емоційних чинників, які можуть впливати на екіпаж, який прямує до Марса.
Нагадаємо, що найтривалішим досвідом, покликаним оцінити психологічну і фізичну готовність людини до тривалої експедиції на червону планету, є експеримент "Марс-500", який проводився в Москві і завершився в листопаді 2011 року, який тривав в цілому 520 днів.
Нагадаємо, що раніше NASA почало випробування марсіанської літаючої тарілки.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп планує відмовитися від командування США силами НАТО в Європі - ЗМІ 19 марта 2025
Відмова США від SACEUR стане серйозною символічною зміною балансу сил у НАТО, зазначає NBC News.
Трамп назвав "одну з наймерзенніших країн" 19 марта 2025
Американський лідер розкритикував Канаду як торговельного партнера та заявив, що вона "повинна стати 51-м штатом США".
Як продовжити молодість мозку: поради невролога 19 марта 2025
Як продовжити молодість мозку: поради невролога