26 июня 2025
У Верховній Раді з’явилася нова ініціатива, яка може суттєво вплинути на розвиток електротранспорту в країні. 23 червня 2025 року зареєстровано законопроєкт №13351-1, що передбачає продовження дії податкових послаблень на ввезення електромобілів. Документ опублікований на офіційному порталі парламенту та вже викликав зацікавлення серед прихильників «зеленого» транспорту.
Про це повідомляє bigmir.net.
Один з авторів законопроєкту — Володимир Крейденко, заступник голови комітету з питань транспорту, наголосив: електрокари — це не просто альтернатива звичному транспорту, а стратегічний інструмент зменшення викидів і підвищення енергонезалежності. У складний для країни період, держава повинна підтримувати прагнення громадян переходити на більш екологічні технології.
Документ пропонує залишити діючі пільги на період воєнного стану та ще на один рік після його завершення. Серед запропонованих преференцій:
Такі умови можуть стати стимулом для багатьох українців придбати електромобіль, а також створити нові можливості для малого бізнесу — наприклад, у сфері обслуговування електрокарів або встановлення зарядних станцій.
Розробники законопроєкту попереджають: у разі раптового скасування пільг, галузь електротранспорту може зазнати серйозного удару. Зменшення попиту, скорочення інвестицій у зарядну інфраструктуру та повернення інтересу до традиційного транспорту — лише частина можливих наслідків.
Продовження податкових послаблень не лише дозволить зберегти позитивну динаміку на ринку електромобілів, а й стане сигналом для інвесторів та бізнесу про стабільність державної політики. Якщо документ ухвалять, це стане значним кроком до скорочення залежності України від викопного пального та поліпшення екологічної ситуації в містах.
Раніше ми повідомляли, що в Україні штрафують водіїв за відкриті вікна в авто.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Подготовка коммерческих помещений в Киеве: подход компании MBK Construction 24 августа 2025
Компания MBK Construction предлагает полный цикл работ по ремонту и подготовке коммерческих объектов, детальнее можно также ознакомиться на сайте: https://www.mbk.construction
Ексдівчина Леонардо ДіКапріо у Греції заселфилася в бікіні та без мейкапу 23 августа 2025
Ексдівчина Леонардо ДіКапріо, ізраїльська модель Бар Рафаелі з тих, хто проводить відпустку без мейку.
НСЗУ змінює оплату хірургічних операцій: лікарні отримуватимуть більше за складні випадки 23 августа 2025
В Україні оновлюють підхід до фінансування хірургічних операцій. Національна служба здоров’я спільно з МОЗ запроваджує нові коефіцієнти, які дозволять...