Випущено скло для смартфонів, якому не страшний бетон

6 декабря 2022

Випущено скло для смартфонів, якому не страшний бетон

Corning представила друге покоління свого захисного скла для різних гаджетів з лінійки Gorilla Glass Victus. Воно перевершує конкуруюче скло, оскільки воно шкоджується при падінні з висоти 0,5 метра і менше. Про це повідомляє gsmarena.com.

Скло Corning витримає падіння на бетон з висоти до 1 метра, на асфальт - з висоти до 2 метрів. При розробці було враховано, що сучасним смартфонам властиво ставати більше і важче, а отже, змінюється навантаження на дисплей. Тим більше, кожне третє падіння пристрою припадає саме на бетон, ніж на інші поверхні.

Відео з тесту додається.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Google і Apple оголосили списки найкращих додатків поточного року.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві шахраї виманили у доктора наук 11 млн гривень 30 мая 2026

У Києві шахраї виманили у доктора наук 11 млн гривень

Путін відмовився назвати терміни завершення війни 30 мая 2026

Війна з Україною, на думку Путіна, йде до завершення. Він зазначив, що зробив свою заяву, виходячи "з аналізу на полі бою".

Експрезидент Ferrari різко розкритикував новий електрокар Luce 30 мая 2026

Експрезидент Ferrari різко розкритикував новий електрокар Luce

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Онлайн кінотеатр 5.0
Онлайн кінотеатр

Отзывов: 1

Мedbook.org.ua 4.5
Мedbook.org.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше