5 июля 2014
В рамках "Миссии 31" Кусто-младший провел месяц в лаборатории Аквариус у побережья Флориды, которая является единственной действующей подводной научно-исследовательской лабораторией в мире.
В ходе экспедиции Кусто снимал документальный фильм, а команда исследователей занималась изучением влияния климатических изменений на кораллы.
Жак-Ив Кусто считал, что перенаселенность на планете побудит людей строить жилье под водой. В 1963 году он провел 30 дней на подводной базе в Красном море, но потом из-за высоких расходов на эксплуатацию почти все такие проекты были законсервированы.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
techno.bigmir.net
← Вернуться на предыдущую страницу
У Китаї поліція заарештувала людиноподібного робота 14 марта 2026
Його злякалася літня жінка, яка йшла вулицею. Перехожій здалося, що робот має намір напасти на неї.
Лукашенко заявив про переговори з США 14 марта 2026
Теми переговорів, за словами Лукашенка, стосуються двосторонніх відносин, починаючи від відновлення роботи посольства до звільнення так званих політв'язнів.
BYD показала електромобіль, який заряджається за 12 хвилин 14 марта 2026
Китайський автоконцерн BYD минулого року обігнав Tesla і став найбільшим у світі виробником електромобілів, а тепер має намір конкурувати з Porsche та BMW на європейському ринку автомобілів класу люкс. Під брендом Denza компанія представила преміальний електромобіль Z9GT, який можна зарядити до 70 % всього за п’ять хвилин і майже повністю за 12 хвилин, навіть при температурі до -30 °C.