6 декабря 2019
Во Львове засветился новейший Land Rover Defender 2020. Первый новый “Дефендер“ привезли в салон британской марки в городе.

Речь идет о 5-дверном Land Rover Defender 110, на который уже принимают заказы в нашей стране. В Украине авто доступно с бензиновыми двигателями объемом 2,0 л (300 л. с.) и 3,0 л (400 л. с.), а также с двухлитровыми турбодизелями на 200 и 240 л. с.
У всех Defender 8-ступенчатый АКПП, полный привод с понижающей передачей и система помощи на спуске. Стоимость авто с достаточно внушительной комплектацией - 1,42 млн гривен.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай направляє спецпосланника на Близький Схід 6 марта 2026
Уряд Китаю активізує посередницькі зусилля для припинення конфлікту між США, Ізраїлем та Іраном.
Супермодель Кейт Мосс без білизни під прозорою блузкою зʼявилася на Тижні моди в Парижі 5 марта 2026
Супермодель Кейт Мосс без білизни під прозорою блузкою зʼявилася на Тижні моди в Парижі. Фото провокаційного образу Модель була розкутою, хоч і оголила значну частину тіла
Смартфони Xiaomi незабаром подорожчають через дефіцит пам'яті 5 марта 2026
Зростання цін на чипи пам'яті викликає занепокоєння в усій індустрії смартфонів. Нещодавно генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь відповів на запитання щодо ймовірності того, що дефіцит чипів пам'яті вплине на вартість смартфонів. Його коментарі з цього питання проливають світло на більш широкі проблеми з постачаннями, які торкаються сегмента споживчої електроніки.