20 июня 2025

У багатьох українських водіїв склалася звичка вмикати аварійну сигналізацію для ввічливості — наприклад, щоб подякувати іншим учасникам дорожнього руху. Проте потрібно розуміти, що таке використання аварійки є порушенням Правил дорожнього руху і може призвести до неприємних наслідків.
Про це повідомляє bigmir.net.
За правилами дорожнього руху, аварійна сигналізація повинна вмикатися лише у визначених ситуаціях:
Якщо вмикати аварійну сигналізацію без підстав, водія можуть оштрафувати на 425 гривень за порушення правил експлуатації світлових приладів.
У випадках, коли водій, який спричинив ДТП, зловживає аварійними сигналами, штраф зростає до 680 гривень. Крім того, суд може призначити позбавлення права керування транспортним засобом терміном від 6 до 12 місяців, залежно від серйозності порушення.
Раніше ми повідомляли, що водії ризикують отримати штраф до 25 500 грн за невідповідну музику в авто.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Франції під час обшуку випадково знайшли крадену картину Пікассо 22 июня 2026
Французькі правоохоронці шукали наркотики, а знайшла крадену картину Пікассо за 15 мільйонів євро.
Чому не можна спати з мокрим волоссям: 3 аргументи від лікарів 22 июня 2026
Після вечірнього душа у багатьох людей виникає спокуса відразу лягти в ліжко та заснути з…
Діабет другого типу: які симптоми можуть з’явитися на шкірі 22 июня 2026
Діабет другого типу – дуже поширене захворювання, від якого страждають мільйони людей. Брак гормону інсуліну…