11 августа 2023
Після початку війни в Україні статистика викрадень авто різко скоротилася. Так, на момент 2022 року в Україні за перші шість місяців було викрадено 10 400 автомобілів. Якщо порівнювати аналогічний період у 2023 році, то за шість місяців украли всього – 809 автомобілів.
Згідно з статистиці з "Опендатабот", за останні три роки в Україні вкрали 14 200 автомобілів, а основний відсоток вкрадених авто — бюджетні. Якщо дивитися по областях, то тут лідерами угонів є Донецька, Луганська та Запорізька області, де протягом трьох років вкрали 2663, 1906 та 1454 авто відповідно.
Найменше крадіжок в Івано-Франківській області, де з 2020 року вкрали лише 46 автомобілів. Змінилися з початком війни та переваги автовикрадачів. Якщо до 2022 року в Україні викрадали в основному Hyundai та Toyota. За 2022 найпопулярнішими авто серед викрадачів були Renault і Volkswagen.
Якщо говорити про найпопулярніші моделі, які найчастіше викрадали у 2023 році, то сюди потрапили:
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Іран прискорює розробку ядерної зброї - ЗМІ 4 февраля 2025
Іран має ноу-хау для створення ядерної зброї старішого зразка, яку можна було б зібрати набагато швидше, ніж більш складні проекти, які Тегеран розглядав у минулому, стверджують джерела.
На Київщині знайшли немовля на вулиці: подробиці резонансної справи 4 февраля 2025
На Київщині знайшли немовля на вулиці: подробиці резонансної справи. Відео Наразі життю та здоров'ю дитини нічого не загрожує
Померла зірка "Гри в кальмара", яка хворіла на рак 4 февраля 2025
Померла зірка "Гри в кальмара", яка хворіла на рак Їй вже вдавалося побороти смертельну хворобу