Які смартфони визнані найкращими у 2023 році - список

29 ноября 2023

Які смартфони визнані найкращими у 2023 році - список

У Gizchina вирішили підбити підсумки року і створити добірку з найкращих смартфонів, які доступні на світовому ринку. Її склали на основі різних класових категорій і вподобань.

У Samsung Galaxy S23 Ultra єдиним недоліком є ціна. Але, вона включає один з найкращих екранів, що існують зараз, камеру 200+10+10+12 Мп, стилус, високу автономність. Samsung Galaxy A54 є найкращим співвідношенням вартості та якості. Тут хороші дисплей і залізо, камери. Щоправда, зарядка всього на 25 Вт.

iPhone 15 Pro Max проштрафився тільки низькою швидкістю зарядки. Відмітна фішка - процесор A17 Pro, який дасть змогу триматися смартфону на плаву наступні 10 років. Google Pixel 8 Pro - перший Android на ринку, який буде оновлюватися протягом 7 років.

Redmi Note 12 5G - найкращий бюджетник. У нього OLED-дисплей, потрійна камера і достатня продуктивність. Тільки час автономної роботи всього лише 1 день. Якщо хочете альтернативу, тоді розгляньте Samsung Galaxy A23.

Nothing Phone (2) - найкрасивіший смартфон на ринку.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що вийшов смартфон Red Magic 9 Pro+ - найпотужніший у світі та з ідеальним дизайном.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как обеспечить себя автономным источником энергии? 3 марта 2024

Вполне понятно, что в вопросах снабжения электроэнергией самый лучший вариант – наличие автономного источника генерации. Подобный формат дает возможность не зависеть от внешних обстоятельств и бесперебойно пользоваться источником питания

Міністр цифрової трансформації Федоров привітав дружину з 33-річчям. Фото 2 марта 2024

1-го березня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров традиційно привітав у мережі свою дружину Анастасію з 33-річчям.

Зірка французького кіно Катрін Денев потрапила в конфуз через підтримку України на Тижні моди в Парижі, але швидко виправилась 2 марта 2024

Зірка французького кіно Катрін Денев потрапила в конфуз через підтримку України на Тижні моди в Парижі, але швидко виправилась. Фото і відео Нюанс у тому, як вона причепила брошку-прапор

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

MatrasRoll 5.0
MatrasRoll

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше