Як би змінилася війна, якби Україна мала винищувачі F-35

13 февраля 2025

Як би змінилася війна, якби Україна мала винищувачі F-35

Якби на балансі нашої армії перебували американські винищувачі F-35, то ми б могли діяти як наступальна сила, а не тільки як оборонна. Таку думку має колишній офіцер армії США, військовий аналітик Брент Іствуд.

Він зазначає, що захисники нашого неба чудово показали себе в боротьбі проти окупантів. Але українська військова авіація ніколи не домінувала в повітрі. За його словами, виною всьому застарілі літаки. Навіть F-16 нам дали в старих версіях, які не стріляють сучасними далекобійними ракетами. Тому, вони здебільшого можуть боротися з дронами і ракетами. Отримати F-35, як і перепідготувати пілотів, наземний персонал і аеродромну інфраструктуру - завдання не з легких.

 

"F-35 в Україні напевно розлютили б росіян. Вони розглядали б ці літаки як загрозу, яка може похитнути баланс у повітряній війні. Отже, якщо Володимир Зеленський хоче найближчим часом почати мирні переговори, оголошення про закупівлю F-35 завадить цим зусиллям", - написав Брент Іствуд.

На думку експерта, Україна навряд чи встигла б відправити F-35. Війна, швидше за все, закінчиться раніше. Однак F-35 можна залучити до патрулювання після настання миру. Якщо теоретично ці борти прибули б, то однією з головних проблем стала б загроза втрати в бою. Брент Іствуд упевнений, що окупанти влаштували б тріумфальні танці, роздмухуючи свою перемогу над F-35. Ще гірше - якби уламки потрапили до РФ і вони вивчили новітні технології Штатів.

Нагадаємо, раніше ми давали великий огляд на винищувач-бомбардувальник F-35.

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Папа Лев XIV закликав до справедливого миру в Україні 19 мая 2025

Понтифік у своїй промові згадав про "змучену Україну" та закликав до "справедливого і тривалого миру".

Сагайдачна похрестила 5-місячну дочку та розсекретила її ім'я. Відео 19 мая 2025

Акторка Анна Сагайдачна показала кадри з хрещення 5-місячної донечки та вперше розсекретила її ім'я.

Ziferblat прокоментували своє 9 місце на Євробаченні 2025 19 мая 2025

"Пісня була складною": Ziferblat прокоментували своє 9 місце на Євробаченні 2025. Відео Вони свідомо обрали цей шлях

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Брокард 5.0
Брокард

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше