17 марта 2023

Попри найсучасніші та просунуті види захисту, іноді кмітливість та імпровізовані винаходи здатні забезпечити набагато кращу безпеку для військової техніки. Це вкотре довів екіпаж САУ 2С1 "Гвоздика", який розгорнув на своїй позиції сітку зі звичайного дроту, щоб захистити САУ від повітряних загроз.
Фото збереженої САУ опублікували у телеграм каналі "Тиск".
САУ 36-ї окремої бригади морської піхоти хотіли підбити на авдіївському напрямку. Найімовірніше, російські військові хотіли підбити українську САУ за допомогою боєприпасу, що барражує, "Ланцет". Зазначимо, що це далеко не перший випадок, коли саморобний захист рятує українську техніку від повітряних атак ворога.
Попри подібні інциденти російська армія вже перебуває на межі [[//link_direct]], адже на фронті нещодавно помітили застарілий БТР-50 часів кінця Другої світової війни. З огляду на те, що російські військові почали розконсервувати такі музейні експонати, техніка та ресурси для ведення війни у країни-терориста просто закінчуються.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Туреччина розмістить винищувачі F-16 на невизнаному Північному Кіпрі 10 марта 2026
Військові літаки будуть розгорнуті в регіоні з метою гарантування безпеки та не завадять проведенню цивільних рейсів.
У британському парламенті закликають скасувати візит короля до США 10 марта 2026
Причина - публічні образи з боку перезидента США Дональда Трампа та "незаконна війна" проти Ірану.
Нагороджений титулом «Двигун року» мотор почав створювати проблеми водіям 10 марта 2026
Нагороджений титулом «Двигун року» мотор почав створювати проблеми водіям