Яким буде "фінал" Кримського мосту - відповідь Буданова

24 июня 2024

Яким буде "фінал" Кримського мосту - відповідь Буданова

Добро від США на використання їхньої зброї для ураження військових об'єктів у тимчасово окупованому Криму полегшить завдання нашим захисникам. Про це повідомив глава ГУР Кирило Буданов.

При цьому, якщо Україні дозволять користуватися американською зброєю на всю оперативну глибину в Росії, куди можна дістати, то це буде ще краще. Незважаючи на те, що Крим перетворений окупантами на велику військову базу, його можна відрізати від поставок і примусити до покори. До цього моменту екскомандувач Сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес говорив, що цей факт змусив би військового злочинця Путіна перейти до оборони. Кирило Буданов поділяє думку Ходжеса.

Кирило Буданов додав, що ракети великої дальності ATACMS, поставлені нам, можуть остаточно скласти Кримський міст. Ті, хто вважають протилежне, помиляються

"Вони повинні прочитати технічні інструкції. Питання тільки в їхній кількості, але в принципі, ці ракети дозволять нам виконати таку місію", - завершив очільник нашої розвідки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Росія розміщує військові об'єкти в Криму біля цивільних районів, щоб стримати українські удари. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Розвідка Британії: РФ готує дітей до війни дронів 21 августа 2025

Зростання підготовки у сфері БПЛА в Росії безпосередньо пов'язане з війною проти України, зазначають експерти.

Galaxy A17 розчаровує: чому новий бюджетник Samsung не виправдовує очікувань 20 августа 2025

Galaxy A17 розчаровує: чому новий бюджетник Samsung не виправдовує очікувань

США готові надати Україні авіаційну підтримку в межах мирної угоди - Трамп 20 августа 2025

Прессекретарка Білого дому Кароліна Левітт заявила журналістам, що повітряна підтримка США є "варіантом і можливістю".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше