8 ноября 2024
Востаннє окупанти здійснювали масовану ракетну атаку на нашу країну окупанти 26 серпня. Далі було кілька обстрілів, але з обмеженим боєкомплектом. Зараз вони витримали фактично двомісячну паузу. Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко проаналізував ймовірність відновлення нових сильних ракетних ударів.
Він зазначає, що нерозумно допускати думку, що окупанти відмовилися від енергетичного терору. Ця історія почалася з 2022 року з подачі генерала Суровікіна. Протягом усіх сезонів удосконалювалася тактика. У РФ зберігається стабільність у виробництві ракет. За рахунок вересня-жовтня вони могли накопичити:
"Цього року комбіновані ракетні удари по енергетиці України можуть стати серйозним випробуванням для Повітряних сил ЗСУ. І причина навіть не в тій кількості ракет, яку російським окупаційним військам вдалося накопичити, а в дронах. У жовтні було встановлено абсолютний рекорд нальотів дронів на повітряний простір України. За різними даними, показник нальотів за місяць перевищив дві тисячі. Для РОВ не становило проблеми за добу здійснити до 100 і більше пусків. При цьому більша частина застосовуваних дронів були не "камікадзе" Shahed-136, а дрони-приманки "Гербера", "Пародія" та їхні аналоги, дешевші та покликані відволікати увагу ППО", - зазначає Олександр Коваленко.
У приманках стоять кустарні лінзи Люнеберга. За цей рахунок відбувається імітація об'єкта, який можна порівняти з Shahed-136. Тому мобільні групи протидії та засоби ППО відволікаються на фіктивні цілі. У рамках ударів окупанти можуть не тільки використовувати комбінованість пусків, максимально сполучену в часі, а й багато дронів-камікадзе і БПЛА-приманок.
"Абсолютно недивним може бути те, що загальна кількість тільки компоненти дронів усіх типів у повітряному просторі може перевищувати 100-150 одиниць, що при середньостатистичному масованому ракетному ударі комбінованого типу 70-90 і більше ракет може стати серйозним випробуванням для української ППО. Немає сумнівів, що Росія відновить удари по енергетиці України в опалювальний сезон і, найімовірніше, в період настання тривалих морозів. До цих ударів окупанти підготували широку номенклатуру засобів ураження і впродовж останніх місяців випробовували нашу ППО масовими нальотами дронів. Ці експерименти проводилися явно з метою формування уявлення та умов - для подальшої каталізації комбінованих ракетних ударів у комплексі з дронами", - резюмував Коваленко.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що названо нову небезпеку Shahed-136.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Літак РФ залишив Мюнхен після рекордного штрафу за паркування 8 ноября 2024
Після початку вторгнення РФ до України німецький повітряний простір був закритий для російських літаків, і лайнеру довелося залишатися на землі 834 дні.
Григорій Решетнік розсекретив, що будує двоповерховий будинок 8 ноября 2024
Наразі шоумен разом із дружиною та синами живе в орендованій квартирі.
Дружина та 3-річний син Павліка показалися серед тваринок на атмосферних кадрах 8 ноября 2024
3-річний Михайло - наймолодша дитина 58-річного Віктора Павліка