12 августа 2023

Програмісти з Чернівців створили розширення для Chrome під назвою "No russia content". Воно допоможе прибрати інформацію з країни-терористки РФ і призупинити її монетизацію. Про це повідомляє Чернівецький промінь.
Розробники кажуть, що навіть перегляд російської реклами на YouTube здатний призвести до відправки коштів терористам. Ініціатори працюють над покращенням свого продукту. Щоб він ще міг блокувати навіть окремі фрагменти з тематикою окупантів.
Ентузіасти вирішили створити "No russia content" через актуальну військову обстановку. Адже Росія воює не лише на реальному фронті, а ще й в онлайні своїми ІПСО.
Завантажити "No russia" content можна буде через місяць.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що айтішник Ярослав Коломійченко представив мобільний застосунок Buyer Scanner. Він визначає товари, які виробили компанії, що працюють на території терористичних країн.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Іран заявив про "знищення" в ОАЕ систем ППО з українцями: Київ відреагував 29 марта 2026
Склад було знищено, при цьому всередині перебувало понад 20 українських фахівців, стверджують іранські пропагандисти.
Іран влучив у базу США в Саудівській Аравії 29 марта 2026
Унаслідок атаки, яку називають однією з найсерйозніших, поранено 12 американських військових, значно пошкоджено літаки-заправники KC-135.
Без допомоги ЄС кошти в Україні вичерпаються до літа - ЗМІ 28 марта 2026
Кредит Україні від ЄС на 90 млрд євро "завис" через вето Угорщини; на додачу є проблеми з виплатами за кредитом МВФ.