11 ноября 2025

Visual Instruments представила унікальний монітор Phantom, який називають першим прозорим дисплеєм для комп'ютерів. На відміну від прозорих OLED-панелей, що створюються, наприклад, Samsung, Phantom використовує технологію, що нагадує авіаційні HUD-дисплеї — зображення формується за допомогою дзеркальної проекції на скляну поверхню, як у телесуфлерах.
Особливістю пристрою стала регульована прозорість: користувач може змінювати ступінь прозорості вручну — від повністю прозорого до повністю матового режиму. Виробник заявляє про три рівні прозорості. Компанія також стверджує, що перегляд через скло знижує навантаження на очі, проте експерти сумніваються — адже фокусування зору потрібне в будь-якому випадку, незалежно від матеріалу поверхні.
Основні характеристики Phantom:
Наразі створено всього 10 екземплярів, з яких три вже заброньовані. Вартість компанія не називає, але запевняє, що вона буде порівнянна з Apple Studio Display (близько 1600 доларів).
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Sandbar представила розумне кільце Stream Ring з функцією голосових нотаток.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Шатдаун у США припинено: Трамп підписав документ 4 февраля 2026
Палата представників США ухвалила пакет витрат, який покладе край частковому припиненню роботи уряду.
Стала відома дата «смерті» ChromeOS — Google забезпечить гідний термін підтримки згасаючої ОС 4 февраля 2026
Google планує поетапно повністю відмовитися від операційної системи ChromeOS до 2034 року, замінивши її новою платформою на базі Android під назвою Aluminium OS. Про це свідчать судові документи, опубліковані в рамках антимонопольного розгляду проти компанії, повідомляє 9to5Google.
Чиновника КМДА запідозрили у недостовірному декларуванні на 22 млн 4 февраля 2026
Чиновника КМДА запідозрили у недостовірному декларуванні на 22 млн