За Windows 10 наступного року пропонують платити $30

5 ноября 2024

За Windows 10 наступного року пропонують платити 30 дол

Підтримка Windows 10 офіційно закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цієї дати користувачі зможуть або оновитися до Windows 11, або залишитися на поточній версії операційної системи з можливістю купівлі платних оновлень, як повідомили в блозі Microsoft.

Компанія оголосила, що користувачі зможуть придбати ліцензію на розширену підтримку за 30 дол, яка дасть змогу отримувати важливі та критичні оновлення безпеки для захисту Windows 10. Однак функціональні апдейти включені не будуть. Для корпоративних клієнтів вартість буде вищою: перший рік становитиме 61 дол, другий - 122 дол, а третій - 244 дол.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, на якому ПК грають більшість геймерів зараз. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"В укриття! Куди ви йдете?": у поліції опублікували кадри нічної атаки РФ на Київ 17 июня 2025

"В укриття! Куди ви йдете?": у поліції опублікували кадри нічної атаки РФ на Київ. Відео Українців вкотре закликали не ігнорувати повітряну тривогу

У Вероні турист зламав "стілець Ван Гога", вкритий сотнями кристалів Swarovski 17 июня 2025

В італійському музеї турист сів на музейний експонат - кришталеву інсталяцію, натхненну Ван Гогом - і зламав його.

Україна "набирає м'язи" в питанні своєї балістики 17 июня 2025

Україна "набирає м'язи" в питанні своєї балістики

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Спорт лаф Теремки 0.5
Спорт лаф Теремки

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше