13 февраля 2024

Протягом останнього місяця український автопарк поповнився понад 3,5 тисячами електромобілів. За даними Укравтопрому, у січні кількість зареєстрованих електромобілів зросла до понад 3,5 тисяч авто з акумуляторним живленням (BEV).
Порівняно з аналогічним періодом минулого року, попит на електромобілі збільшився в 2,8 рази. Відсоток нових електромобілів у загальній кількості реєстрацій BEV склав 24%, що трохи вище, ніж у січні 2023 року (23%).
Загалом, зареєстровано 3490 нових легкових електромобілів (840 нових та 2650 вживаних), тоді як лише 4 з 54 комерційних електромобілів були новими. Серед ТОП-5 нових електромобілів у січні 2024 року перевагу мали:
У ТОП-5 вживаних електромобілів, зареєстрованих вперше в Україні у січні, були:
Нещодавно ми розповідали, які автомобілі можуть претендувати на звання "Автомобіль року 2024".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Заслужений артист РФ і зірка "Глухаря" отримав поранення під час гастролей на фронті 23 февраля 2026
Заслужений артист РФ і зірка "Глухаря" отримав поранення під час гастролей на фронті З 2022 року він 11 разів їздив в зону бойових дій
Honor увірветься на ринок людиноподібних роботів — первістка покажуть вже цього тижня 23 февраля 2026
Можливістю створення людиноподібних роботів цікавляться не лише автопроизводителі, які мають намір використовувати їх на своїх автоскладальних підприємствах. Виробники смартфонів готові не лише розробляти програмне забезпечення для роботів, але й випускати готових андроїдів.
Трамп обирає собі наступника: ЗМІ назвали фаворитів 23 февраля 2026
Американський лідер готує собі наступника на вибори 2028 року і все активніше обговорює це питання з радниками.