ЗМІ знайшли найгіршу бригаду окупантів зі стародавніми танками

9 марта 2024

ЗМІ знайшли найгіршу бригаду окупантів зі стародавніми танками

Російські війська все більше покладають сили на вкрай застарілі танки. А вони, своєю чергою, легко знищуються дронами і протитанковими ракетними комплексами. Такої думки дійшли у Forbes після аналізу дій 155-ої окремої бригади морської піхоти окупантів.

Як ідеться в матеріалі, танки Т-54 серійно випускали з 1947-го до 1959 року. Останні екземпляри раритету зняті з озброєння близько 2000 року. Після танки подібного плану були лише в музеях. Але, після втрат під час повномасштабної війни РФ почала розконсервацію +- робочих танків, 70-річні не стали винятком. Саме вони поповнили 155-ту бригаду морської піхоти. Її наші захисники кілька разів знищували, а кремлівські шанувальники відновлювали знову. Там воюють мобіки. У них антикварні Т-54, Т-62 і ще старіші БТР-50.

"Бригада веде бій проти сучасної та досить добре оснащеної української бригади, озброєної вибухонебезпечними безпілотниками від першої особи та укомплектованої одними з найкваліфікованіших українських протитанкових ракетників Javelin", - пише видання.

Нещодавно від цієї бригади окупантів на штурм пішла група до Новомихайлівки. БПЛА і Javelin України відмінусували всіх штурмувальників.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що військовий експерт розкритикував російську ракету "Сармат". 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Отзывы о компании «Алюмикс ТМК»: опыт клиентов 16 апреля 2025

Отзывы о компании "Алюмикс ТМК" — производителе медицинской мебели в Украине.

Как быстро и надежно осуществлять грузообмен с Германией? 14 апреля 2025

Доверить перевозку грузов целесообразно лишь надежным компаниям, в числе которых справедливо было бы упомянуть Анві Транс, которая оперативно доставит товары как из Украины в Германию, так и в противоположном направлении

У Вашингтоні відбувся мітинг на підтримку України 8 апреля 2025

Представники усіх 50 штатів зібралися біля меморіалу Лінкольна, щоб донести свою позицію владі США.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вікторія  Рижук  
Вікторія Рижук

Отзывов: 1

SocLife 5.0
SocLife

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше