28 сентября 2022

Нещодавно в мережі з'явилося відео із випробувань мультикаліберної снайперської гвинтівки "Володар Обрію". Ця зброя була розроблена в Україні за участю провідних снайперів та компаній "Володар Обрію", Bartlein Barrels Inc. (США) та АRC Ballistics (Великобританія). Також для цієї гвинтівки було розроблено спеціальний патрон 12,7×114"НL".
Патрон складається з кулі калібру 510" (12,95 мм) в гільзі від патрона 14,5×114 мм. Вперше інформація про цю снайперську гвинтівку з'явилася в лютому 2022 року. , ПТРК та легкоброньованих автомобілів.
Максимальна дистанція прицільного пострілу гвинтівки складає 3200 метрів, ефективна – 2500 метрів. Вага гвинтівки становить 16,7 кілограма, а довжина 1,52 метра зі складеним прикладом і 1,82 метра у розгорнутому стані. При цьому гвинтівка може використовувати кілька видів снарядів:
Для зміни калібру гвинтівки та стрілянини іншими снарядами необхідно просто замінити ствол, що можна зробити навіть у польових умовах.
Нагадаємо, ми розповідали про нові системи ППО, які скоро має отримати Україна.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В ISW пояснили мету нових заяв Путіна про війну 30 июня 2026
Глава Крелмя умисно заявляє про "перемогу" армії РФ та "поразку" Сил оборони України, намагаючись тиснути на союзників Києва.
Британські вчені озвучили чотири переваги обіймів для здоров’я 30 июня 2026
Вчені з Ліверпульського університету Джона Мура у Великобританії озвучили чотири переваги обіймів і дотиків для…
Apple перенесе запуск складаного iPhone Ultra: названо причину 30 июня 2026
Apple перенесе запуск складаного iPhone Ultra: названо причину